Onze zoon Jelle is nu 4,5 jaar. Begin dit jaar heb ik bij de huisarts aan de bel getrokken omdat Jelle geregeld agressief uit de bocht kon komen en vaak moest zijn grote zus het ontgelden. Niks leek te helpen straffen niet en streng toe spreken ook niet, tja wat moet je dan.
ADHD specialist
We hebben via een natuurgeneeskundige gesproken en zijn voeding aangepast dat leek te helpen maar niet voldoende en vandaar de bel bij de huisarts. Die zei even aankijken het is zijn leeftijd hij gaat naar school toe en jullie gezin is nou niet doorsnee. In de zin van vader is militair en is vaak weggeweest en daardoor kwam er veel druk bij mij en dat heeft geresulteerd in een burn-out die heel plotseling kwam en aangezien Jelle een mama’s kindje is merkte je aan hem dat ook erg aankwam bij hem. Maar goed nu zijn we vorige week in het ziekenhuis geweest bij een kinderarts met specialisme ADHD.
Heb ik ADHD?
Om er toch achter te komen of Jelle ADHD heeft hebben wij ook een lijst meegekregen die we moesten invullen en ook de juf nou daar moest ik even een dikke traan weghalen zeg. Op school zeiden ze hij kan niet stil zitten maar verder een lekker joch. Nu heeft hij op de 20 vragen 17 zeer ernstige vorm van de juf gekregen, dat hakt er even in hoor. Nu moeten we tot eind van de maand wachten tot we horen wat we gaan doen want medicatie is hij nog te jong voor maar de arts zag wel wat het probleem was, terwijl hij op dat moment goed te pas was en lekker aan het spelen was… pffff
Dus zou het dan toch ADHD zijn? Na alles wat we al hebben meegemaakt kan dit er niet bij maar ja wat moet je anders negeren is geen optie toch? Toch meer op de voeding gaan letten?
Wie weet waar ik een lijst kan halen zodat we al kunnen gaan beginnen met dingen schrappen/beperken.
Of andere tips..
Geschreven door Lydia
Een reactie
Om er zeker van te zijn of jouw zoon ADHD heeft moet hij toch echt eerst een officiële test maken, deze doorverwijzing schrijft de arts of GGZ specialist alleen maar voor.
Daarnaast kun je eens opzoeken op Google om ADHD te verminderen door goede voeding.
Je kunt natuurlijk zelf al beginnen met minder gerafineerde suikers aan je zoon te geven, wellicht doe je dit al.
Ook bestaat er volgens mij een ADHD dieet, maar of dit allemaal wel zo goed is weet ik ook weer niet.
Ik ben ten slotte geen arts of specialist, in ieder geval heel veel succes met alles.